EVERYTHING ABOUT کارشناسی خودرو

Everything about کارشناسی خودرو

Everything about کارشناسی خودرو

Blog Article

از آنجایی که موتورهای ایرانی از لحاظ کارکرد و کیفیت فرق چندانی باهم ندارند، پیشنهاد می‌شود که در صورت امکان به تعمیر موتور بپردازید.

برای خودروهای قدیمی، کارشناسی خودرو از طرف خود کارشناس بیمه شرکت انجام خواهد شد.

به عنوان خریدار خودرو صفر یا کارکرده اولین قدمی که باید انجام دهید، کارشناسی خودروست. متاسفانه، برخی از افراد به دلیل اینکه از خدمات کارشناسی فنی و بدنه خودرو به صورت تخصصی استفاده نمی‌کنند، بعد از خرید خودرو یا پس از چندین ماه کارکرد ماشین متوجه خرابی و نقص عملکرد آن می‌شوند. در این زمان نمی‌توان خراب بودن خودرو از همان ابتدا را اثبات کرد.

کارشناسان کارنامه با شما تماس می‌گیرند و پس از تأیید نشانی و شرایط کارشناسی، کارشناس به محل شما اعزام می‌شود.

و اما روش دیگری نیز برای کارشناسی خودرو کارکرده و همین‌طور کارشناسی قیمت خودرو وجود دارد و آن، مراجعه به شرکت‌های متخصص در امر خرید و فروش خودرو کارکرده مثل خودرو۴۵ است.

شما هنگام خرید خودرو، برای این‌که از سلامت خودرو مطلع شوید، از کارشناس خودرو کمک می‌گیرید. کارشناس مورد نظر به محل مراجعه، و ماشین را بررسی می‌کند. هزینه این کارشناسی برعهده‌ی شما که خریدار ماشین هستید خواهد بود.

میزان نور محیط نیز در عملکرد کارشناس تاثیر می‌گذارد. بدون شک اگر نور کافی وجود نداشته باشد، احتمال خطای دید کارشناس بالا می‌رود.

برای دریافت قیمت هر خودرویی از سایت کاراپ قسمت مشاوره تلفنی و قیمت گذاری خودرو استفاده نمایید ، کارشناسان واحد قیمت گذاری دقیقترین قیمت را به شما از طریق فرم کارشناسی و یا مشاوره تلفنی اعلام خواهند کرد با تشکر توجه توجه : چنانچه پیامک قیمت گذاری خودرو توسط کاراپ به هردلیلی از جمله مسدود بودن سیستم پیامکی تان به شما نرسید از قسمت نتیجه قیمت گذاری خودرو از قیمت خودرو خود مطلع شوید. خدمات کاراپ

انتخاب خودرو ... انتخاب سال ساخت ... انتخاب جزئیات مدل ...

از آنجا قطعه انتخابی کیفیت و نوع رنگ مشابهی با قطعه‌ی قبلی خودرو دارد تشخیص آن به شدت سخت می‌شود. در چنین شرایطی تنها کارشناس خرید خودرو است که می‌تواند با شم کارشناسی‌اش ( کارشناسی بدنه خودرو) این موضوع را تشخیص دهد.

برای مثال کارشناس خودرو در تهران یک قیمت دارد و در اصفهان یک قیمت دیگر. مهم‌ترین عوامل تأثیر گذار در قیمت کارشناسی ماشین عبارتند از:

تبصره های قیمت گذاری و مشاوره تلفنی خودرو کاراپ : خودرو شما دقیقا بر اساس اطلاعاتی که از طریق کارشناسی ماشین فرم قیمت گذاری خودرو یا مشاوره تلفنی در اختیار کارشناسان کاراپ قرار میگیرد قیمت گذاری می شود ، بنابراین هر چه اطلاعات شما کاملتر و دقیقتر باشد قیمت خودرو شما دقیق تر خواهد بود.

کارشناس با استفاده از چک لیست کارشناسی خودرو حدود ۴۳۵ آیتم مربوط به ماشین را در کوتاه ترین زمان چک می‌کند. تشخیص خودرو تصادفی و سالم در برخی اوقت در حدی سخت است که فقط یک متخصص فنی خودرو می‌تواند شما را از اشتباه نجات دهد.

تخفیف بیمه بدنه: راهکار خرید بیمه بدنه ارزان با تخفیفات

Report this page